Notariusz Warszawa - Krzysztof Kruszewski

Notariusz Warszawa - Kancelaria Notarialna Warszawa


Nasza Kancelaria Notarialna w Warszawie prowadzona jest przez dwóch Notariuszy w formie spółki cywilnej:

  • Notariusz Warszawa – Krzysztof Kruszewski
  • Notariusz Warszawa – Agata Perczyńska
  • Kancelaria Notarialna funkcjonuje na warszawskim rynku od 1994 roku, niezmiennie pod adresem:Ul. Bracka 20/17, 00-028 Warszawa. Poświęcony czas zaowocował pozyskaniem wielu zadowolonych Klientów z terenów Warszawy oraz podwarszawskich miejscowości.

    Nasi Notariusze w Warszawie świadczą takie czynności jak: akty notarialne, poświadczenia podpisów, dokonanie odpisu, akty poświadczenia dziedziczenia, protesty weksli i czeków, wydawanie wypisów i wyciągów z dokumentów. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Czynności Notarialne. Notariusze w Warszawie wykonują czynności notarialne również w językach obcych podczas obecności tłumacza przysięgłego.

    Czynności Notarialne Notariusze w Warszawie dokonują w siedzibie Kancelarii Notarialnej. W wyjątkowych sytuacjach, jeżeli przemawia za tym charakter lub szczególne okoliczności, Notariusz Warszawa może dokonać takiej czynności poza siedzibą Kancelarii Notarialnej.

    Jeżeli jesteś zainteresowany dokonaniem czynności przez jednego z naszych Notariuszy w Warszawie, zapraszamy do kontaktu z Kancelarią Notarialną pod numerem 22 827 25 38.