Notariusz Warszawa - Krzysztof Kruszewski

Notariusz Warszawa - Kancelaria Notarialna Warszawa

Kancelaria Notarialna funkcjonuje na warszawskim rynku od 1994 roku, niezmiennie pod adresem: ul. Bracka 20/17, 00-028 Warszawa. Poświęcony czas zaowocował pozyskaniem wielu zadowolonych Klientów z terenów Warszawy oraz podwarszawskich miejscowości.

Notariusze w Warszawie sporzadzają m.in.: akty notarialne, poświadczenia podpisów, odpisy dokumentów, wypisy i wyciągi z dokumentów, akty poświadczenia dziedziczenia, protesty weksli i czeków. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Czynności Notarialne. Notariusze w Warszawie dokonują równiez czynności notarialnych w językach obcych w obecności tłumacza przysięgłego.

Czynności Notarialne Notariusze w Warszawie dokonują w siedzibie Kancelarii Notarialnej. W wyjątkowych sytuacjach, jeżeli przemawia za tym charakter lub szczególne okoliczności, Notariusz Warszawa może dokonać takiej czynności poza siedzibą Kancelarii Notarialnej.

Jeżeli jesteś zainteresowany dokonaniem czynności przez jednego z naszych Notariuszy w Warszawie, zapraszamy do kontaktu z Kancelarią Notarialną pod numerem 22 827 25 38.